Krause Secury Skládací žebřík stříbrný
Kód: NREKREDRA0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Složená výška
160 cm
Složená hloubka
13 cm
Šířka
460 mm
Hmotnost
4 kg
Výška (max.)
145 cm
Technické údaje
Materiál
Hliník
Protiskluzové nožky
Ano
Barva
Stříbrná
Protiskluzová plocha
Ano
Skladovací box
Ano
Skladovací tác
Ano
Počet stupínků žebříku
4 kroků
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti elektrického vedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4009199126528 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 1600 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
| Model: | Skládací žebřík |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
