Kompresní boty Therabody JetBoots Pro Plus M - přístroj pro lymfatickou masáž
Kód: FIRTHBMAS0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost vibrací
Vysoká: 100% PWM, 9250~11500 otáček za minutu
Pneumatická komprese
V rozmezí 20-100 mmHg, nastavitelné v krocích po 5 mmHg
Materiál
ABS
Počet programů
8
Barva
Červená
Počet rychlostí vibrace
3
Vnitřní délka nohavice
73,6 - 86,3 cm
Maximální provozní doba
60 min.
Použité technologie
TruGrade, FastFlush
Jednoduché používání
Ano
Vibrační funkce
Ano
Správné použití
Nohy
Displej
LCD
Minimální provozní doba
10 min
Typ produktu
Kompresní boty
Velikost
M
Délka nohy
81,3 - 94 cm
Příkon
Životnost baterie
150 min
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,5 kg
Baterie
Akumulátor
Ano
Obsah balení
Cestovní obal
Ano
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.01 kg |
| EAN: | 840295409283 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
