Kombinovaná sada DEWALT 18V DCK2020P2T
Kód: NAKDEWZES0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vrtání
Ano
Obsažené bezdrátové nástroje
Aku vrtačka
Průměr kotouče
12,5 cm
Vlákno brusného kotouče
M14
Šroubování
Ano
Příkon
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
5 Ah
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,2 kg
Hloubka
67 mm
Délka
173 mm
Výška
203 mm
Technické údaje
Barva
Žlutá
Výkon
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2200 ot/min
Volnoběžná rychlost (max)
2200 ot/min
Maximální točivý moment (měkký spoj)
27 Nm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
70 Nm
Jmenovité otáčky (úhlová bruska)
9000 ot/min
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
550 ot/min
Počet rychlostí
2
Průměr vrtání do dřeva (max.)
4 cm
Obsah balení
Obsah soupravy
2x dobíjecí baterie DCB184 18V 5AH
Včetně baterie
Ano
Nabíječka
Ano
Mlýnek je součástí dodávky
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Součástí dodávky je vrtačka/šroubovák
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí a nepovolaných osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.765 kg |
| EAN: | 5035048734285 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
