Kombinovaná chladnička s mrazničkou Ravanson LKK-90ES
Kód: AGDRAVLOW0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Roční spotřeba energie
85 kWh
Třída energetické účinnosti
E
Vzhled
Uchycení dveří
Levý/pravý
Možnost změny směru otevírání dveří
Ano
Materiál polic
Sklo
Barva
Černá
Počet teplotních nastavení
5
Vestavěný displej
Ne
Nastavitelná teplota
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Typ ovládání
Otočné
Hmotnost a rozměry
Výška
830 mm
Výška balení
845 mm
Hmotnost
20 kg
Hloubka balení
465 mm
Šířka balení
510 mm
Hmotnost včetně balení
22 kg
Šířka
470 mm
Hloubka
440 mm
Výkon
Třída hlukových emisí
C
Klimatická třída
N-ST
Chladicí prostředek
R600a
Vnitřní objem
91 l
Hlučnost
41 dB
Ergonomie
Nastavitelné nohy
Ano
Chladnička
Čistá kapacita chladničky
81 l
Oboustranné dveře chladničky
3
Přihrádka na vajíčka
Ano
Počet přihrádek/košů chladničky
2
Počet zásuvek na zeleninu
1
Teplotní rozsah ledničky
0 - 10 °C
Mrazák
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
1
Čistá kapacita mrazáku
10 l
Umístění mrazáku
Umístěný nahoře
Miska na ledové kostky
Ano
Minimální teplota mrazničky
-6 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 5902230902787 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 870 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 515 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
