Kombinovaná chladnička s mrazničkou Ravanson LKK-90E
Kód: AGDRAVLOW0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
E
Roční spotřeba energie
85 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Umístění přístroje
Stojací
Počet teplotních nastavení
5
Uchycení dveří
Levý/pravý
Barva
Bílá
Typ ovládání
Otočné
Možnost změny směru otevírání dveří
Ano
Materiál polic
Sklo
Hmotnost a rozměry
Výška
830 mm
Hloubka balení
465 mm
Hmotnost včetně balení
22 kg
Výška balení
845 mm
Šířka balení
510 mm
Hmotnost
20 kg
Hloubka
440 mm
Šířka
470 mm
Výkon
Vnitřní objem
91 l
Chladicí prostředek
R600a
Klimatická třída
N-ST
Hlučnost
41 dB
Třída hlukových emisí
C
Ergonomie
Nastavitelné nohy
Ano
Chladnička
Přihrádka na vajíčka
Ano
Oboustranné dveře chladničky
3
Počet přihrádek/košů chladničky
2
Čistá kapacita chladničky
81 l
Teplotní rozsah ledničky
0 - 10 °C
Počet zásuvek na zeleninu
1
Mrazák
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
1
Umístění mrazáku
Umístěný nahoře
Miska na ledové kostky
Ano
Čistá kapacita mrazáku
10 l
Minimální teplota mrazničky
-6 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 5902230902770 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 870 mm |
| Délka balení: | 515 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
