Koloběžka RAZOR PRO X - šedá
Kód: SKARZOHUL0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Materiál stupadla
Hliník
Počet koleček
2 kolo/kola
Brzdový systém
Brzdový pedál
Materiál rámu
Hliník
Doporučený věk
Děti
Minimální doporučený věk
8 rok/roky
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Nastavitelná výška volantu
Ne
Velikost kola
10 cm
Materiál kol
Polyuretan
Barva
Šedá
Sklopný
Ne
Model
Klasické skútr
Maximální zátěž
100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 0845423019525 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 635 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
