Kohersen Black Cube 32 cm wok
Kód: AGDKHSGAR0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez PFOA (kyseliny perfluorooktanové)
Ano
Technologie
Black Cube
Nepřilnavý povrch
Ano
Vhodné pro plotny
Indukční
Barva
Stříbrná
Kvalita držatel
2
Tvar
Kulatý
Vhodný do myčky
Ano
Materiál
Hliník
Ergonomický úchop
Ano
Barva rukojeti
Stříbrná
Odolnost vůči poškrabání
Ano
Krycí materiál
Sklenka
Víčko v ceně
Ano
Vnitřní povrch
DIAMOND
Lze použít v troubě
Ano
Hmotnost a rozměry
Průměr
32 cm
Vnitřní kapacita
5,1 l
Údaje o balení
Víčko
Ano
Množství
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.63 kg |
| EAN: | 5907642750254 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 535 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
