Klíč DeWALT DCF887P2-QW černý, žlutý 1/4" 3250 ot/min 205 N-m 18 V
Kód: NAKDEWZAK0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Zpětný chod
Ano
Typ produktu
Rázový utahovák
Snadné uchopení
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
245 mm
Hmotnost
1,56 kg
Hloubka
134 mm
Další charakteristiky
Počet nárazů
3800 bpm
Průměr závitu
M20
Výkon
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
1000 ot/min
Volnoběžná rychlost (max)
3250 ot/min
Rychlost naprázdno (3. rychlost)
3250 ot/min
Maximální točivý moment
205 Nm
Velikost nasazovacího čtyřhranu
1/4"
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2800 ot/min
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Počet článků baterie
2
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí kvůli riziku zkratu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 5035048616079 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 129 mm |
| Šířka balení: | 353 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
