KitchenAid 5KEK1522ECA elektrická konvice 1,5 l 2400 W Červená
Kód: AGDKITCZE0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlý ohřev
Ano
Počet teplotních nastavení
7
Základní materiál
Nerezová ocel, Hliník
Nastavitelný termostat
Ano
Barva
Červená
Vyjímatelný filtr
Ano
Filtr proti vodnímu kameni
Ano
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Objem zásobníku vody
1,5 l
Typ ovládání
Páčka
Příkon
Typ konektoru
Typ C
Příkon
2400 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,15 kg
Výška
218 mm
Šířka
263 mm
Hloubka
210 mm
Údaje o balení
Výška balení
265 mm
Hloubka balení
270 mm
Hmotnost včetně balení
2,6 kg
Šířka balení
235 mm
Ergonomie
Displej
Analog
Automatické vypnutí
Ano
Bezkabelový
Ano
Výklopné víko
Ano
Otočitelnost o 360°
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 5413184151119 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 272 mm |
| Šířka balení: | 268 mm |
| Délka balení: | 284 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
