KitchenAid 5KEK1522EBK elektrická konvice 1,5 l 2400 W Litina
Kód: AGDKITCZE0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlý ohřev
Ano
Barva
Litina
Základní materiál
Hliník, Nerezová ocel
Typ ovládání
Páčka
Počet teplotních nastavení
7
Nastavitelný termostat
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Filtr proti vodnímu kameni
Ano
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Objem zásobníku vody
1,5 l
Příkon
Typ konektoru
Typ C
Příkon
2400 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
263 mm
Hmotnost
2,15 kg
Výška
218 mm
Hloubka
210 mm
Údaje o balení
Výška balení
265 mm
Hloubka balení
270 mm
Hmotnost včetně balení
2,6 kg
Šířka balení
235 mm
Ergonomie
Displej
Analog
Automatické vypnutí
Ano
Bezkabelový
Ano
Výklopné víko
Ano
Otočitelnost o 360°
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.92 kg |
| EAN: | 5413184124373 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 284 mm |
| Šířka balení: | 272 mm |
| Délka balení: | 268 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
