KitchenAid 5KEK1522EAC elektrická konvice 1,5 l 2400 W Krém
Kód: AGDKITCZE0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Krém
Základní materiál
Nerezová ocel, Hliník
Vyjímatelný filtr
Ano
Filtr proti vodnímu kameni
Ano
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Typ ovládání
Páčka
Indikátor úrovně vody
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Rychlý ohřev
Ano
Počet teplotních nastavení
7
Objem zásobníku vody
1,5 l
Filtrace
Ano
Příkon
Příkon
2400 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Typ konektoru
Typ C
Hmotnost a rozměry
Výška
218 mm
Šířka
263 mm
Hmotnost
2,15 kg
Hloubka
210 mm
Údaje o balení
Šířka balení
235 mm
Výška balení
265 mm
Hloubka balení
270 mm
Hmotnost včetně balení
2,5 kg
Ergonomie
Protiskluzové nožky
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Displej
Analog
Typ otevření víka
Tlačítko
Délka šňůry
1,37 m
Otočitelnost o 360°
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Výklopné víko
Ano
Bezkabelový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.876 kg |
| EAN: | 5413184151058 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 284 mm |
| Délka balení: | 270 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
