Kioxia LVD10Z002TG8 SSD disk 2 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe BiCS FLASH TLC
Kód: DIAKIXSSD0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
BiCS FLASH TLC
Kapacita disku SSD
2 TB
Rozhraní
PCI Express 5.0
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
10000 MB/s
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
NVMe
Ano
Náhodné čtení (4 KB)
1300000 IOPS
Verze NVMe
2.0c
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
8200 MB/s
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Náhodný zápis (4 KB)
1400000 IOPS
Příkon
Provozní napětí
3,3 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80,2 mm
Výška
2,38 mm
Šířka
22,1 mm
Hmotnost
5,7 g
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| EAN: | 4582563859982 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 119 mm |
| Délka balení: | 91 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
