Kioxia LVD10Z001TG8 SSD disk 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe BiCS FLASH TLC
Kód: DIAKIXSSD0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
1 TB
Náhodné čtení (4 KB)
1300000 IOPS
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
10000 MB/s
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Typ paměti
BiCS FLASH TLC
NVMe
Ano
Verze NVMe
2.0c
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
7900 MB/s
Rozhraní
PCI Express 5.0
Náhodný zápis (4 KB)
1400000 IOPS
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Příkon
Provozní napětí
3,3 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80,2 mm
Šířka
22,1 mm
Výška
2,38 mm
Hmotnost
5,6 g
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| EAN: | 4582563859975 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 119 mm |
| Délka balení: | 91 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
