Kioxia LSF10Z002TG8 SSD disk 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC
Kód: DIAKIXSSD0040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
QLC
Kapacita disku SSD
2 TB
Komponent pro
PC/Laptop
Náhodné čtení (4 KB)
1000000 IOPS
Verze NVMe
2.0b
Rozhraní
PCI Express 4.0
Formát SSD
M.2
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
NVMe
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
1250000 IOPS
Příkon
Provozní napětí
3,3 V
Hmotnost a rozměry
Výška
2,38 mm
Hloubka
80,2 mm
Hmotnost
5,6 g
Šířka
22,1 mm
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.038 kg |
| EAN: | 4582761161115 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 118 mm |
| Délka balení: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
