Kioxia EXCERIA 2.5" 960 GB Serial ATA III TLC
Kód: DIAKIXSSD0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
960 GB
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
Laptop
Náhodné čtení (4 KB)
81000 IOPS
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
TLC
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
240
Rychlost zápisu
540 MB/s
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Rozhraní
Serial ATA III
Náhodný zápis (4 KB)
88000 IOPS
Rychlost čtení
555 MB/s
Příkon
Provozní napětí
5 V
Spotřeba energie (průměrná)
1,7 W
Spotřeba energie (v klidu)
1,7 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
70,1 mm
Výška
7,2 mm
Hloubka
100,5 mm
Hmotnost
45,7 g
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Provozní vibrace
20 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4582563851863 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 22 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
