Kingston Technology XS1000 Red 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Červená
Kód: DIAKINZEW0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované mobilní operační systémy
iOS 14
Barva
Červená
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 Home
Základní materiál
Kov, Plast
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 12.0 Monterey
Hmotnost a rozměry
Výška
13,5 mm
Hloubka
69,5 mm
Hmotnost
44,8 g
Šířka
32,6 mm
Údaje o balení
Šířka balení
82,5 mm
Hmotnost včetně balení
63,27 g
Hloubka balení
24,1 mm
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Technologie Thunderbolt
Ne
USB konektor
USB typu C
Wi-Fi
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ A
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
222,2 mm
Množství na kartonové balení
15 kusů
Váha hlavního obalu
1,12 kg
Disk SSD
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
1050 MB/s
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 740617341782 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 24 mm |
| Šířka balení: | 122 mm |
| Délka balení: | 82 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
