Kingston Technology ValueRAM KVR32S22S8/8 paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINSOO0155
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Olověná povrchová úprava
Zlato
Aktivní čas řady
32 ns
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
ECC
Ne
Frekvence paměti
3200 MHz
Vnitřní paměť
8 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 8 GB
Komponent pro
Laptop
Napětí paměti
1.2 V
Čas cyklu řady
45,75 ns
CAS latence
22
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,6 mm
Výška
30 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Neobsahuje
Halogen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617296099 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 47 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
