Kingston Technology SSD disk 4000G RENEGADE PCIe 4.0 NVMe S CHLADIČEM
Kód: DIAKINSSD0142
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Náhodné čtení (4 KB)
1000000 IOPS
Kapacita disku SSD
4 TB
Náhodný zápis (4 KB)
1000000 IOPS
Formát SSD
M.2
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
7300 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Typ řadiče
Phison E18
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1800000 h
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
7000 MB/s
Typ paměti
3D TLC
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,05 W
Spotřeba energie (průměrná)
0,36 W
Spotřeba energie (psaní)
10,2 W
Spotřeba energie (čtení)
2,7 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
23,7 mm
Hmotnost
34,2 g
Výška
10,5 mm
Hloubka
80 mm
Údaje o balení
Výška balení
151,1 mm
Hloubka balení
20,3 mm
Hmotnost včetně balení
72,67 g
Šířka balení
109,2 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Neprovozní vibrace
20 G
Provozní vibrace
2,17 G
Logistická data
Šířka balení
196,8 mm
Délka vnějšího kartonu
234,9 mm
Množství na kartonové balení
10 kusů
Výška balení
152,4 mm
Váha hlavního obalu
893 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 740617331103 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
