Kingston Technology SSD disk 256G KC600 SATA3 mSATA
Kód: DIAKINSSD0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
256 GB
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES-XTS
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Komponent pro
PC/Laptop
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
150
Typ řadiče
SMI SM2259
Formát SSD
mSATA
NVMe
Ne
Rychlost zápisu
500 MB/s
Rychlost čtení
550 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
90000 IOPS
Rozhraní
Serial ATA III
Typ paměti
3D TLC
Náhodný zápis (4 KB)
80000 IOPS
Hardwarové šifrovaní
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Příkon
Spotřeba energie (čtení)
1,2 W
Spotřeba energie (psaní)
2,4 W
Spotřeba energie (v klidu)
0,08 W
Spotřeba energie (průměrná)
0,1 W
Hmotnost a rozměry
Výška
4,85 mm
Šířka
29,9 mm
Hloubka
50,8 mm
Hmotnost
6 g
Údaje o balení
Šířka balení
45,7 mm
Hloubka balení
7,62 mm
Hmotnost včetně balení
13,94 g
Výška balení
95,2 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Neprovozní vibrace
20 G
Provozní vibrace
2,17 G
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
206,4 mm
Kód harmonizovaného systému
84717070
Výška balení
54 mm
Šířka balení
104,8 mm
Váha hlavního obalu
416,98 g
Množství na kartonové balení
25 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 740617315981 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 45 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
