Kingston Technology NV3 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAKINSSD0138
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost čtení
6000 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Formát SSD
M.2
Komponent pro
Notebook/Game console
Rozhraní
PCI Express 4.0
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
200000 h
NVMe
Ano
Velikost disku M.2 SSD
2230 (22 x 30 mm)
Typ paměti
3D NAND
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
640
Rychlost zápisu
5000 MB/s
Hmotnost a rozměry
Šířka
30 mm
Hmotnost
2,8 g
Výška
2,3 mm
Hloubka
22 mm
Údaje o balení
Výška balení
114,3 mm
Šířka balení
101,6 mm
Hloubka balení
8,13 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Neprovozní vibrace
20 G
Logistická data
Šířka balení
120,7 mm
Délka vnějšího kartonu
171,4 mm
Množství na kartonové balení
25 kusů
Výška balení
114,3 mm
Váha hlavního obalu
389,82 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 740617349979 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 8 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
