Kingston Technology KVR32N22S8/16 paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINDR40899
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
3200 MHz
CAS latence
22
Vnitřní paměť
16 GB
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Komponent pro
PC/server
Hmotnost a rozměry
Výška
31,2 mm
Šířka
133,3 mm
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617310863 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 45 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
