Kingston Technology KC600 2.5" 256 GB Serial ATA III 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Rychlost čtení
550 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
80000 IOPS
Kapacita disku SSD
256 GB
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Hardwarové šifrovaní
Ano
Náhodné čtení (4 KB)
90000 IOPS
Rychlost zápisu
500 MB/s
Formát SSD
2.5"
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,06 W
Spotřeba energie (psaní)
3,2 W
Spotřeba energie (průměrná)
0,2 W
Spotřeba energie (čtení)
1,3 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
100,1 mm
Hloubka
69,8 mm
Výška
7 mm
Hmotnost
40 g
Provozní podmínky
Neprovozní vibrace
20 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Provozní vibrace
2,17 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 740617300161 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Typ řadiče: | SMI SM2259 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
