Kingston Technology KC3000 M.2 4096 GB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe
Kód: DIAKINSSD0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
4 TB
Náhodné čtení (4 KB)
1000000 IOPS
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
7000 MB/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
3200
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1800000 h
Náhodný zápis (4 KB)
1000000 IOPS
Typ paměti
3D TLC
Komponent pro
PC/Laptop
Rozhraní
PCI Express 4.0
Rychlost čtení
7000 MB/s
Typ řadiče
Phison E18
Kód harmonizovaného systému
84717070
Příkon
Spotřeba energie (průměrná)
0,36 W
Spotřeba energie (v klidu)
0,005 W
Spotřeba energie (psaní)
10,2 W
Spotřeba energie (čtení)
2,7 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Výška
22 mm
Hmotnost
9,7 g
Hloubka
3,5 mm
Další charakteristiky
Typ chlazení
Chladič
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| EAN: | 740617324297 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
