Kingston Technology FURY Beast 16 GB 6000 MT/s DDR5 CL36 DIMM (sada dvou) RGB EXPO
Kód: PAMKINDR50056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
36
Typ vnitřní paměti
DDR5
Aktivní čas řady
32 ns
SPD profil
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
Olověná povrchová úprava
Zlato
Standard JEDEC
Ano
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Komponent pro
PC
Napětí paměti
1.35 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Typ chlazení
Chladič
Čas obnovy cyklu řady
295 ns
Podsvícení
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Modulová konfigurace
1024M x 64
ECC
Ne
Vnitřní paměť
16 GB
Programovací napájecí napětí (VPP)
1,8 V
Čas cyklu řady
48 ns
Přenosová rychlost dat paměti
6000 MT/s
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
7,11 mm
Výška
42,2 mm
Hmotnost
83,96 g
Hloubka
133,3 mm
Údaje o balení
Výška balení
171,4 mm
Šířka balení
121,9 mm
Hloubka balení
14 mm
Hmotnost včetně balení
133,11 g
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617331905 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
