Kingston Technology FURY 32GB 5600MT/s DDR5 CL40 SODIMM Impact PnP
Kód: PAMKINSOO0223
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
Laptop
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
CAS latence
40
Typ chlazení
Chladič
ECC
Ne
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.1
Olověná povrchová úprava
Zlato
Modulová konfigurace
4096M x 64
Aktivní čas řady
28,56 ns
SPD profil
Ano
Programovací napájecí napětí (VPP)
1,8 V
Čas cyklu řady
48 ns
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Čas obnovy cyklu řady
295 ns
ECC na desce
Ano
Standard JEDEC
Ano
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Šířka
3,8 mm
Hloubka
69,6 mm
Hmotnost
10 g
Údaje o balení
Výška balení
171,4 mm
Šířka balení
57,1 mm
Hloubka balení
14 mm
Hmotnost včetně balení
26,72 g
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617331653 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
