Kingston Technology FURY 16 GB 4266 MT/s DDR4 CL19 DIMM (sada dvou) Renegade RGB
Kód: PAMKINDR40943
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC na desce
Ne
ECC
Ne
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
CAS latence
19
Modulová konfigurace
1024M x 64
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
288-pin DIMM
Podsvícení
Ano
Olověná povrchová úprava
Zlato
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Komponent pro
PC
Vnitřní paměť
16 GB
Napětí paměti
1.4 V
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Typ chlazení
Chladič
Aktivní čas řady
32 ns
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Přenosová rychlost dat paměti
4266 MT/s
Čas cyklu řady
45,75 ns
Standard JEDEC
Ano
SPD profil
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
8,2 mm
Výška
43 mm
Hmotnost
102,66 g
Hloubka
133,3 mm
Údaje o balení
Výška balení
171,4 mm
Hloubka balení
16 mm
Šířka balení
129,5 mm
Hmotnost včetně balení
157,23 g
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 740617338263 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 173 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
