Kingston Technology FURY 16 GB 3600 MT/s DDR4 CL16 DIMM 1Gx8 Renegade RGB
Kód: PAMKINDR40929
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Modulová konfigurace
2048M x 64
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
ECC na desce
Ne
Napětí paměti
1.35 V
SPD profil
Ano
Aktivní čas řady
32 ns
ECC
Ne
Podsvícení
Ano
Olověná povrchová úprava
Zlato
Standard JEDEC
Ano
CAS latence
16
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Přenosová rychlost dat paměti
3600 MT/s
Čas cyklu řady
45,75 ns
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Komponent pro
PC
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Hloubka
133,3 mm
Hmotnost
54,19 g
Výška
43 mm
Šířka
8,2 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
104,29 g
Výška balení
171,4 mm
Šířka balení
129,5 mm
Hloubka balení
16 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 740617338249 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 174 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
