Kingston Technology FURY 16 GB 3200 MT/s DDR4 CL16 DIMM 1Gx8 Renegade RGB
Kód: PAMKINDR40921
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Standard JEDEC
Ano
Aktivní čas řady
32 ns
Olověná povrchová úprava
Zlato
SPD profil
Ano
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
ECC na desce
Ano
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Čas cyklu řady
45,75 ns
Přenosová rychlost dat paměti
3200 MT/s
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Vnitřní paměť
16 GB
CAS latence
16
Modulová konfigurace
2048M x 64
Formát paměti
288-pin DIMM
Podsvícení
Ano
Typ chlazení
Chladič
ECC
Ne
Napětí paměti
1.35 V
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Typ vnitřní paměti
DDR4
Komponent pro
PC
Hmotnost a rozměry
Šířka
8,2 mm
Výška
43 mm
Hmotnost
54,19 g
Hloubka
133,3 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
104,29 g
Výška balení
171,4 mm
Hloubka balení
16 mm
Šířka balení
129,5 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 740617338317 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
