Kingston Technology FURY 16 GB 3200 MT/s DDR4 CL16 DIMM (sada dvou) Renegade Black
Kód: PAMKINDR40924
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
SPD profil
Ano
Modulová konfigurace
1024M x 64
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Čas cyklu řady
45,75 ns
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
ECC
Ne
Olověná povrchová úprava
Zlato
Aktivní čas řady
32 ns
Napětí paměti
1.35 V
Typ vnitřní paměti
DDR4
Standard JEDEC
Ano
Přenosová rychlost dat paměti
3200 MT/s
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
CAS latence
16
Komponent pro
PC
Vnitřní paměť
16 GB
Hmotnost a rozměry
Výška
42 mm
Šířka
8,29 mm
Hloubka
133,3 mm
Hmotnost
83,4 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
143,23 g
Hloubka balení
16 mm
Výška balení
171,4 mm
Šířka balení
129,5 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 740617338522 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 174 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
