Kingston Technology DC600M 7,68 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce H/W PLP
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
34000 IOPS
Prodleva čtení
200 µs
Rozhraní
Serial ATA III
Náhodné čtení (4 KB)
94000 IOPS
Kapacita disku SSD
7,68 TB
Rychlost čtení
560 MB/s
Cílové pracovní zatížení
Mixed Use (MU)
Prodleva zápisu
30 µs
Podmínky použití
Server/Enterprise
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Podpora výměny za provozu
Ano
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Hardwarové šifrovaní
Ne
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
14016
Rychlost zápisu
530 MB/s
Typ paměti
3D TLC NAND
Příkon
Spotřeba energie (čtení)
1,6 W
Spotřeba energie (psaní)
3,6 W
Spotřeba energie (v klidu)
1,3 W
Spotřeba energie (průměrná)
1,45 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,8 mm
Hmotnost
71 g
Výška
7 mm
Hloubka
100,1 mm
Údaje o balení
Výška balení
184,2 mm
Šířka balení
129,5 mm
Hloubka balení
9,14 mm
Hmotnost včetně balení
93,2 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Provozní vibrace
2,17 G
Neprovozní vibrace
20 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Výška balení
69,8 mm
Šířka balení
135,9 mm
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Váha hlavního obalu
1,01 kg
Množství na kartonové balení
10 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, riziko poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 740617334951 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
