Kingston Technology DC600M 3,84 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Prodleva čtení
200 µs
Rozhraní
Serial ATA III
Náhodný zápis (4 KB)
59000 IOPS
Kapacita disku SSD
3,84 TB
Rychlost čtení
560 MB/s
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Náhodné čtení (4 KB)
94000 IOPS
Prodleva zápisu
30 µs
Formát SSD
2.5"
Cílové pracovní zatížení
Mixed Use (MU)
Typ paměti
3D TLC NAND
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Hardwarové šifrovaní
Ne
Podpora výměny za provozu
Ano
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Rychlost zápisu
530 MB/s
Podmínky použití
Server/Enterprise
Funkce H/W PLP
Ano
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
7008
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
1,3 W
Spotřeba energie (průměrná)
1,45 W
Spotřeba energie (psaní)
3,6 W
Spotřeba energie (čtení)
1,6 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
71 g
Výška
7 mm
Hloubka
100,1 mm
Šířka
69,8 mm
Údaje o balení
Výška balení
184,2 mm
Hmotnost včetně balení
93,2 g
Hloubka balení
9,14 mm
Šířka balení
129,5 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Neprovozní vibrace
20 G
Provozní vibrace
2,17 G
Logistická data
Země původu
Čína
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Množství na kartonové balení
10 kusů
Váha hlavního obalu
1,01 kg
Výška balení
69,8 mm
Šířka balení
135,9 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, riziko poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 740617334975 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
