Kingston Technology 2000G EXTERNÍ SSD DISK XS2000
Kód: DIAKINZEW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Podporované operační systémy Windows
Windows 8.1 Pro
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Černá
Základní materiál
Kov, Plast
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.14 Mojave
Hmotnost a rozměry
Výška
13,5 mm
Šířka
32,6 mm
Hmotnost
58,3 g
Hloubka
69,5 mm
Údaje o balení
Šířka balení
111,2 mm
Hloubka balení
41,4 mm
Hmotnost včetně balení
120,47 g
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB konektor
USB typu C
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Technologie Thunderbolt
Ne
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
469,9 mm
Váha hlavního obalu
2,88 kg
Množství na kartonové balení
20 kusů
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu.
Disk SSD
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
2000 MB/s
Typ paměti
3D NAND
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617321333 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 40 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
