Kije Viking Spider FS Černá/červená 130 cm
Kód: SIAVI4KNT0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ pohlaví
Unisex
Typ produktu
Trekingové hole
Lehké
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost jednoho pólu
186 g
Obsah soupravy
Sněhové desky, klasické, kryty špiček, kryty
Specifické vlastnosti
5dílný, odolný proti deformaci, Fast Lock System, EVA pěna, hrot vidlice, řemínek na zápěstí
Průměr výrobku
16 mm
Délka ve složeném stavu
35 cm
Délka
110-130 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Materiál
Materiál
80% uhlíková vlákna, 20% skleněná vlákna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.666 kg |
| EAN: | 5901115787006 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 610 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
