Kenwood AT340
Kód: AGAKNWRKP0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Nerezová ocel
Počet brusných kotoučů
7
Barva
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Šířka
205 mm
Hmotnost
2,2 kg
Výška
220 mm
Hloubka
175 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 5011423137773 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
| Kompatibilita: | Chef, Major |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
