Kávovar na espresso Camry CR 4410
Kód: AGDADLEXP0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
850 W
Maximální výkon
1000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
292 mm
Šířka
234 mm
Hloubka
270 mm
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Nastavitelná sílá kávy
Ne
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Funkce uchování teploty
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Automatické vypnutí po
25 min
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ produktu
Espresso stroj
Vestavěný mlýnek
Ne
Systém na horkou vodu
Ano
Parní tryska
Ano
Objem zásobníku vody
1,6 l
Typ náplně
Mletá káva
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Jednoduché používání
Ano
Typ ovládání
Otočné, Dotyk
Barva
Černá
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 5902934837644 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
