Kávovar Gorenje ESCM15CD 15 bar
Kód: AGDGJEEXP0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba
1100 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
274 mm
Hloubka
272 mm
Výška
300 mm
Hmotnost
3,6 kg
Výkon
Typ kávy
Mletá káva
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Kávovar
Typ kávovaru
Kávovar Cob
Objem zásobníku vody
1,5 l
Maximální provozní tlak
15 bar
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Základní materiál
Plast
Barva
Černá
Barevný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Funkce a programy vaření
Příprava dvou káv najednou
Ano
Příprava espressa
Ano
Funkce napěnění mléka
Ano
Funkcja kawy spersonalizowanej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 3838782886294 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 358 mm |
| Šířka balení: | 324 mm |
| Délka balení: | 278 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
