KARCHER WV 5 Plus N bateriový čistič oken - 1.633-702.0
Kód: AGDKARMDS0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Oblast vyčištění na jedno nabití baterie
210 m²
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Barva
Bílá
Kapacita nádrže na špinavou vodu
0,1 l
Hmotnost a rozměry
Výška
325 mm
Hmotnost
700 g
Hmotnost včetně balení
1,6 kg
Šířka
280 mm
Hloubka
125 mm
Baterie
Doba provozu
35 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba nabíjení
185 min
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ano
Druhá baterie v ceně
Ano
Čisticí kapalina
Ano
Včetně dobíjecí stanice
Ano
Podložka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 4054278976617 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 194 mm |
| Šířka balení: | 317 mm |
| Délka balení: | 186 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
