Kärcher WRE 18-55
Kód: NAKKARKOS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Balení baterií
Ano
Kapacita baterie
2,5 Ah
Rychlost rotace kartáče
2800 ot/min
Nastavení výšky
Ano
Jednoduché skladování
Ano
Nabíječka
Ano
Barva
Černá
Počet baterií v ceně
1 kusů
Průměr kartáče
18 cm
Příkon
Vstupní napětí
18 V
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,8 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.75 kg |
| EAN: | 4054278693644 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 270 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
