Kärcher WD 3 S V-17/4/20 17 l Bubnový vysavač Suché a mokré 1000 W Prachový sáček
Kód: AGDKARODK0064



Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další informace
Úložný prostor: sací hadice a hlava spotřebiče, příslušenství na hlavě spotřebiče, hák na kabel, nárazníková tyč.
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Maximální příkon
1000 W
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Délka hadice
2 m
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Barva
Nerezová ocel
Materiál hadice
Plast
Počet koleček
4 kolo/kola
Délka trubic
50 cm
Materiál trubky
Plast
Množství trubicových částí
2
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Model
Bubnový vysavač
Objem prachové nádoby/sáčku
17 l
Odnímatelný loket
Ano
Vysávání
Suché a mokré
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
353 mm
Hmotnost
4,8 kg
Šířka
328 mm
Hmotnost včetně balení
7 kg
Výška
493 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Ofuk prachu
Ano
Správné použití
Domácí
Dlouhá štěrbinová hubice
Ano
Obsah balení
Obsah soupravy
Sací hadice 2 m, 35 mm, odnímatelná rukojeť, sací trubky 2 × 0,5 m, 35 mm, podlahová hubice, štěrbinová hubice, kazetový filtr, filtrační sáček z rouna 1 ks.
Štěrbinový nástavec
Ano
Síto
Jednodílný kazetový filtr KFI 3310 1 2.863-303.0/.
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Boční chránič
Ano
Délka šňůry
4 m
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ ovládání
Otočné
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor
Ano
Držadlo
Ano
Indikátor plné nádoby na prach
Ne
Úložný prostor pro kabel
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| EAN: | 4054278656106 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
