Kärcher WD 2-18 12 l Bubnový vysavač Suché a mokré 225 W Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
225 W
Napětí baterie
18 V
Vzhled
Barva
Černá
Počet koleček
4 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Pružná hadice
Ano
Model
Bubnový vysavač
Objem prachové nádoby/sáčku
12 l
Vysávání
Suché a mokré
Materiál trubky
Plast
Materiál nádoby
Plast
Množství trubicových částí
2
Materiál hadice
Plast
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
5,1 kg
Šířka
328 mm
Výška
399 mm
Hloubka
349 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
3,7 kg
Výkon
Vzduchový filtr
Textil
Ofuk prachu
Ano
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Štěrbinový nástavec
Ano
Podlahový nástavec
Ano
Kohoutek v ceně
Ne
Ergonomie
Držadlo
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Typ ovládání
Otočné
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor
Ano
Boční chránič
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.36 kg |
| EAN: | 4054278943558 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
