Kärcher VC 2 2,8 l Cylindrový Suchý 700 W Prachový sáček
Kód: AGDKARODK0111
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
700 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Regulace výkonu
Mechanický
Vzhled
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Vysávání
Suchý
Barva
Bílá
Model
Cylindrový
Pružná hadice
Ano
Délka hadice
1,5 m
Objem prachové nádoby/sáčku
2,8 l
Hmotnost a rozměry
Výška
249 mm
Hmotnost včetně balení
8,4 kg
Šířka
288 mm
Hmotnost
5,1 kg
Hloubka
435 mm
Výkon
Vzduchový filtr
HEPA
Hlučnost
76 dB
Třída HEPA
HEPA 13
Pracovní dosah
7,5 m
Čisticí povrchy
Koberec
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč na tvrdou podlahu
Ergonomie
Úložný prostor pro kabel
Ano
Úložný prostor
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Automatický navíječ kabelu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.1 kg |
| EAN: | 4054278991672 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 365 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
