Kärcher V-15/4/18 15 l Bubnový vysavač Suchý 1000 W Prachový sáček
Kód: AGDKARODK0131
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
1000 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Počet koleček
4 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Materiál hadice
Plast
Délka hadice
1,8 m
Vysávání
Suchý
Objem prachové nádoby/sáčku
15 l
Model
Bubnový vysavač
Barva
Žlutá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
328 mm
Šířka
353 mm
Hmotnost
4,52 kg
Hmotnost (bez příslušenství)
6,2 kg
Výška
431 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Ofuk prachu
Ano
Vzduchový filtr
HEPA
Ergonomie
Délka šňůry
4 m
Držadlo
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.35 kg |
| EAN: | 4054278906881 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
