KARCHER tlaková myčka K 5 Power Control Flex Home eco!booster - 1.324-710.0
Kód: NELKARMCI0094
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šířka
306 mm
Výška
584 mm
Dodatečné informace
Systém Plug 'n' Clean, Quick Connect, Aplikacja Home & Garden.
Hmotnost
12 kg
Hloubka
405 mm
Příkon
Spotřeba
3000 W
Příkon varné desky (elektřina)
2100 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Napájecí kabel
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Barva
Černá
Teleskopická rukojeť
Ano
Délka hadice
10 m
Vodní filtr
Ano
Vodou chlazený motor
Ano
Formát
Kompaktní
Výkon
Maximální plošný výkon
40 m²/h
Minimální provozní tlak
145 bar
Maximální teplota vody
40 °C
Nastavitelný výkon
Ano
Maximální průtok
500 l/h
Obsah balení
Vstřikování čisticího prostředku
Ano
Konektor 1
3/4"
Typ středu
Čistič kamene a fasád 3v1 RM 611
Sprejový nástavec Vario Power
Ano
Včetně stříkací pistole
Ano
Pružná hadice
Ano
Tepelná tryska
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stav napájecího kabelu a zástrčky, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 4066529155849 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
