KARCHER tlaková myčka K 4 Classic - 1.679-420.0
Kód: NELKARMCI0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba
1800 W
Vzhled
Barva
Černá
Vodní filtr
Ano
Hose length
6 m
Systém Quick Connect
Ano
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Délka hadice
5 m
Otočná kolečka
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
6,5 kg
Výška
450 mm
Hmotnost
4,6 kg
Šířka
256 mm
Hloubka
264 mm
Údaje o balení
Obsah balení
Adaptér pro zahradní hadici A3/4" konektor x 1
Výkon
Maximální průtok
420 l/h
Nastavitelný tlak
Ano
Minimální provozní tlak
20 bar
Maximální plošný výkon
30 m²/h
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální provozní tlak
130 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.48 kg |
| EAN: | 4066529041388 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
