KARCHER tlaková myčka K 2 Classic - 1.673-570.0
Kód: NELKARMCI0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220- 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Spotřeba
1400 W
Vzhled
Systém Quick Connect
Ano
Hose length
3 m
Napájecí zdroj
Elektrický
Barva
Černá
Vodní filtr
Ano
Délka hadice
5 m
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Otočná kolečka
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
219 mm
Hmotnost
3,4 kg
Výška
415 mm
Hmotnost včetně balení
4,6 kg
Hloubka
178 mm
Údaje o balení
Obsah balení
Vysokotlaká hadice
Výkon
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální průtok
360 l/h
Maximální plošný výkon
20 m²/h
Maximální provozní tlak
110 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.66 kg |
| EAN: | 4066529041265 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 315 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 196 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
