Kärcher STAUBSAUGER VC 3 0,9 l Cylindrový Suchý 700 W Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0112
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
700 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Objem prachové nádoby/sáčku
0,9 l
Vysávání
Suchý
Délka hadice
1,5 m
Typ trubice
Teleskopický
Pružná hadice
Ano
Barva
Černá
Model
Cylindrový
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,4 kg
Šířka
269 mm
Výška
334 mm
Hloubka
388 mm
Výška balení
390 mm
Hmotnost včetně balení
7,4 kg
Šířka balení
497 mm
Hloubka balení
296 mm
Výkon
Vzduchový filtr
HEPA
Správné použití
Domácí
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Hlučnost
76 dB
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Třída HEPA
HEPA 13
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč na tvrdou podlahu
Ergonomie
Automatický navíječ kabelu
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.59 kg |
| EAN: | 4054278991726 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 490 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
