Kärcher SE 3-18 Compact stroj na čištění koberců Černá, Žlutá
Kód: NAKKARODK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Žlutá
Hose length
1,9 m
Hmotnost a rozměry
Šířka
225 mm
Hmotnost
3,6 kg
Délka
1 mm
Výška
261 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
5,1 kg
Výkon
Jmenovitý vstupní výkon
184 W
Kapacita nádrže na čistou vodu
1,7 l
Napětí motoru
18 V
Kapacita nádrže na špinavou vodu
2,9 l
Hlučnost
70 dB
Typ zdroje
Bezdrátové
Čisticí povrchy
Koberec, Čalounění
Obsah balení
Včetně hadic
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Balení baterií
Ne
Dlouhá štěrbinová hubice
Ano
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Před zahájením práce vždy používejte vhodné osobní ochranné pomůcky, jako jsou ochranné brýle a rukavice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.18 kg |
| EAN: | 4054278856452 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 285 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
