Kärcher SC 2 EasyFix Válcovitý parní čistič 1 l 1500 W Černá, Bílá
Kód: AGDKARMPA0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
1500 W
Vzhled
Kapacita bojleru
1000 ml
Kapacita
1 l
Maximální délka trubky
100 cm
Délka hadice
2,2 m
Počet nádrží na vodu
1
Délka šňůry
4 m
Minimální délka trubky
50 cm
Model
Válcovitý parní čistič
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
260 mm
Hloubka
380 mm
Šířka
254 mm
Hmotnost včetně balení
4,6 kg
Hmotnost
2,9 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Sklo, Tvrdá podlaha
Nastavitelná pára
Ano
Bezpečnostní ventil
Ano
Tlak páry
3,2 bar
Čas připravenosti
6,5 min
Obsah balení
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Štětec v balení
Ano
Čisticí hadřík
Ano
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Podlahový nástavec
Ano
Polohovací trysky
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Dětský zámek
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.45 kg |
| EAN: | 4054278975122 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 295 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
