Kärcher SC 2 Deluxe 1 l 1500 W Černá, Bílá
Kód: AGDKARMPA0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1500 W
Vzhled
Minimální délka trubky
50 cm
Kapacita
1 l
Délka hadice
2,2 m
Barva
Černá
Maximální délka trubky
100 cm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
4,6 kg
Šířka
231 mm
Hloubka
304 mm
Výška
287 mm
Hmotnost
2,7 kg
Výkon
Tlak páry
3,2 bar
Nastavitelná pára
Ano
Bezpečnostní ventil
Ano
Čas připravenosti
6,5 min
Obsah balení
Štětec v balení
Ano
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Ergonomie
Dětský zámek
Ano
Délka kabelu
4 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.54 kg |
| EAN: | 4054278975771 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 465 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
