Kärcher Puzzi 8/1 Bubnový vysavač Mokrý 1200 W Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Maximální příkon
1200 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Kapacita nádrže na kapalinu
8 l
Vysávání
Mokrý
Délka hadice
2,5 m
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Model
Bubnový vysavač
Barva
Žlutá
Hmotnost a rozměry
Výška
442 mm
Šířka
332 mm
Hmotnost včetně balení
11,4 kg
Hmotnost (bez příslušenství)
8,6 kg
Hloubka
524 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Vzduchový filtr
Voda
Proud vzduchu
71 l/s
Max. podtlak
27 kPa
Správné použití
Profesionální
Ergonomie
Délka šňůry
7,5 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 4054278882529 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
